Porównaj (0)

Obrączki

1. Na obrączki przysługuje dożywotnia gwarancja od producenta.


2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Złoto jest miękkim materiałem, który w naturalny sposób ulegać będzie ścieraniu i decydując się na obrączki z tego właśnie kruszcu trzeba mieć tą świadomość


3. Brylanty w obrączkach podlegają gwarancji, a do obrączek dołączany jest certyfikat poświadczający ich jakość, wielkośc, czystość i barwę. Gwarancja nie obejmuje cyrkonii, gdyż jako produkt syntetyczny mogą ulegać ukruszeniu lub ściemieniu.


4. Do każdej pary obrączek dołączana jest karta-certyfikat wydany przez producenta, z kodem kreskowym przypisanym do konkretnej pary obrączek. Na jej podstawie dokonujemy w przyszłości czynności serwisowych oraz przekazujemy razem z obrączkami do rozpatrzenia potencjalnej reklamacji.


5. Zmiana rozmiaru - możliwa jest w przypadku wszystkich obrączek w naszej ofercie, za wyjątkiem tych z oprawionymi kamieniami. Bez kamieni pierwsza zmiana jest w cenie, a kolejne to koszt ok. 50zł. W przypadku obrączek z kamieniami istnieje możliwość wykonania nowych obrączek zostawiając starą do odzyskania kamieni. Koszt takiej operacji z jednym kamieniem to 150zł oraz 50zł z każdym kolejnym kamieniem. Dajemy gwarancje na zmianę rozmiaru do dwóch rozmiarów. W przeciwnym razie możemy wykonać nową obrączkę z pozostawieniem materiału w rozliczeniu oraz za dopłata kosztu wykonania.


6. Odświeżanie - dożywotnio w cenie obrączek. Ilość takich operacji jednak ograniczona z uwagi na wysokość obrączek. Przy standardowej wysokości 1,5mm, odświeżanie możliwe nawet co 3 lata. Im mniejsza wysokość, tym mniejsza liczba możliwych odświeżeń czy zmian rozmiaru, gdyż wiążą się one z  drobnym ubytkiem materiału. Wpływ na możliwości ma również sposób użytkowania obrączek.


7. Inne - istnieje możliwość zmiany powierzchni w przyszłości, oprawa dodatkowych kamieni, zmiana czy dodanie graweru oraz inne. W przypadku pytań dotyczących szczegółów zapraszamy do kontaktu.

 

Pierścionki

1. Na pierścionki przysługuje dożywotnia gwarancja od producenta.


2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Złoto jest miękkim materiałem, który w naturalny sposób ulegać będzie ścieraniu i decydując się na obrączki z tego właśnie kruszcu trzeba mieć tą świadomość


3. Kamień szlachetny oprawiony w zakupionym pierścionku jest potwierdzony co do parametrów na dołączanym do pierścionka certyfikacie wydawanym przez producenta.


4. Zmiana rozmiaru jest dostępna bez dodatkowych opłat w ciągu dwóch lat. Po ich upływie koszt nie powinien przekraczać 50zł.


5. Odświeżanie jest dostępne bez dodatkowych opłat w ciągu dwóch lat. Po ich upływie koszt nie powinien przekraczać 50zł.

 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!